PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446373}

Eksperyment

The Experiment
7,0 59 986
ocen
7,0 10 1 59986
6,0 9
ocen krytyków
Eksperyment
powrót do forum filmu Eksperyment

Niezłe kreacje A.Brody`ego i F.Whitakera niestety nie uratowały tego filmu od przeciętności .
Niemiecką wersję sprzed 10 lat uważam za o wiele lepszą . Moja ocena 5/10 .

jacekxp1

No właśnie ja chciałam najpierw obejrzeć tą, by być obiektywną. Każdy tą wersję ocenia jako gorszą. Proponuję innym obejrzeć tą wersję a potem niemiecką. Ja teraz zobaczę niemiecką i może obniżę ocenę tej ;D Póki co oceniam na 8.

joan11

No dobrze. Obejrzałam niemiecki i obniżam do 7 ;P

joan11

A tak z ciekawości , na jaka ocenę zasługuje wersja niemiecka ? Ps. Pierwowzór z Niemiec powstał 2001 roku , także musiałem tę wersje obejrzeć jaka pierwszą .

jacekxp1

Dla mnie 9. Już sam pomysł zasługuje na wyższą notę. Ramake zawsze będzie miał niższą, bo nie rozumiem po co je tworzyć. Żadna to sztuka jak dla mnie, Sztuką jest stworzenie czegoś oryginalnego. Fakt, że nieco zmieniono fabułę niczego pozytywnego nie dodaje do filmu. Oczywiście plusem jest aktorstwo amerykańskich postaci i to dobrych aktorów. Ale przecież mówimy o filmie. Nie podoba mi się tu całkowicie usunięta ekipa prowadząca eksperyment. Z drugiej strony jest w tym też coś bardziej nieludzkiego. Obserwacja bez inwigilacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones