Artur ŻmijewskiII

4,8
13 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Artur Żmijewski

Właśnie obejrzałem "Katastrofę" rzeczonego reżysera i zauważyłem masę ciekawych zbieżności. Imię, nazwisko i rok urodzenia identyczny jak u znanego polskiego aktora, w zasadzie dzieli te dwie osoby 1,5 miesiąca toteż wszelkie bliskie pokrewieństwo wykluczone. W wymienionym wyżej filmie aktor Artur Żmijewski odczytuje listę ofiar podczas mszy w Warszawie i jeszcze jeden niesamowity zbieg okoliczności- aktor Artur Żmijewski urodzony 10 kwietnia 1966 roku! No to mamy chyba fantastyczny materiał dla wszystkich ludzi uwielbiających "teorię spiskowe".

skrabel1

Byłem zaskoczony, że "Artur Żmijewski" jest reżyserem tego "dzieła" jednak wyszukiwarka odnalazła 2 panów o tym imieniu i nazwisku.
http://www.filmweb.pl/person/Artur.Zmijewski

Kacper_1984

Najlepsze, że tamtego nazwano na Filmwebie "Artur Żmijewski I", a tego numerem II - "Znowu drugi. Całe życie ciągle drugi. Nawet jak gdzieś pierwszy byłem, czułem się jak drugi, k**wa. W życiu wiecznym także drugi?" ;] Mam nadzieję, że to spoko, wyluzowany gość bez żadnych kompleksów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones