PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=872644}

Synowie Sama: Droga w mrok

The Sons of Sam: A Descent Into Darkness
6,7 2 370
ocen
6,7 10 1 2370
7,3 3
oceny krytyków
Synowie Sama: Droga w mrok
powrót do forum serialu Synowie Sama: Droga w mrok

... blow my f... mind away. trochę zbiło mnie to z tropu gdy w ostatnich 4 minutach finałowego odcinka z jakiegoś powodu powrócili do Uniwersytetu Standford. potem aż ciarki mi przeszły po plecach kiedy zorientowałam się o co chodzi. Maury miał rację - oczywiście, że miał! - kiedy mówił, że to strażnik był związany i że jest mordercą tej biednej kobiety.

to strasznie frustrujące, że w którymś momencie Maury stracił na wiarygodności i próbowano robić z niego wariata z policją na czele. Maury miał niewiarygodny analityczny umysł i instynkt. miał rację do wszystkiego, od samego początku. ogromna szkoda, że poświęcił tej sprawie tak wiele i nie został doceniony tak jak na to zasługiwał.


może nie najlepszy z dokumentów Netflixa, ale na pewno intrygujący i przerażający.

ocenił(a) serial na 6
isobel

Tak miał rację ale ochroniarz nie zrobił tego bo mu kazała seksta (chociaż czytał te satanistyczne bzdury) a dlatego,że chciał wykorzystać seksualnie młodą dziewczynę i aż dziw ,że dopiero po tylu latach się kapneli,że to ochroniarz co było oczywiste od początku jeśli ktoś tą sprawę zna dobrze

CelineMarie

.... ok, w żadnym miejscu nie napisałam ani choćby nawet nie zasugerowałam że strażnik popełnił tamto morderstwo "bo kazała mu sekta". napisałam, że Maury miał rację że strażnik był związany z sektą.

ocenił(a) serial na 1
isobel

Hahaha Crawford nie był związany z żadną sektą. W dokumencie oszukano Cię - Terry nigdy nie twierdził że mordercą jest Crawford, od zawsze jego zdaniem za zbrodnię odpowiedzialny był Manson II, czyli jego zdaniem niejaki William Mentzer. Po za tym to wszystko w tym dokumencie to obrzydliwe oszustwo i nic w żadnym calu nie pokrywa się z prawdą. Berkowitz pewnie śmieje się jak nadęty gdy myśli o tych wszystkich ludziach wierzących w niezwykle potężne satanistyczne kulty, które do moderstw używały jednej broni ledwo potrafiącej rozbić szkło...

Kubbucks

przestałam czytać po pierwszym zdaniu choć miałam ochotę już po twoim "hahaha". podziękuję sobie dalszej części twojego wywodu. dziękuję za uwagę. bez odbioru.

ocenił(a) serial na 1
isobel

XD Prawda boli że uwierzyłaś w teorie równie głupią co płaska ziemia

ocenił(a) serial na 1
isobel

A co sądzisz np na temat sprawy Zodiaka? Gdyż Terry twierdzi że morderców było paru a za sprawą stoi oczywiście satanistyczny kult hahaha

ocenił(a) serial na 1
isobel

Jak coś to mogę ci zdebuknowac całą tą durną teorię

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones